První kontakt telefonicky Jiří Marinka, , Petr Kapusta IEn., nebo e-mailem ,

Náplň práce:
- provádění instalatérských prací dle zadané dokumentace v modulech a modulárních stavbách (administrativní budovy, školy, školky, rodinné domy, a pod),
- instalace vody, odpadů, teplovodních topných systémů, práce s PPR, Alpex, Měď - lisované i svařované spoje, odpady v HT,
- kontrola provedené práce, tlakových zkoušek a její předávání nadřízenému,
- aktivní komunikace s ostatními profesemi

Pracovní poměr je na dobu určitou s možností prodloužení.

Požadavky: -
vyučen v oboru instalatér nebo praxe min. 5 let,
- platný certifikát na svařování plastů a mědi,
- znalost technologických postupů,
- znalost modulární výstavby výhodou,
- ŘP. Sk. B. - aktivní řidič

Pracoviště: Lipová-lázně, Lipová-lázně
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 27 000 - 31 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Sdílejte pracovní nabídku...