Informace o pracovním místě

První kontakt písemný, výběrové řízení.

Požadujeme:

- výbornou znalost práce na PC (MS Office, internet, GIS či CAD)

-řidičský průkaz sk. B

- komunikace v jednom cizím jazyce (AJ, NJ, PL)

- komunikační schopnosti, schopnost samostatného jednání

- pečlivost, přesnost, psychická odolnost, ochota se vzdělávat, dobrý zdravotní stav

Stručná náplň práce:

- Energetický management obce dle ISO 50001, komunitní energetika, energetická koncepce, energetika příspěvkových organizací a bytového hospodářství

- Silniční hospodářství dle zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, ve znění pozdějších předpisů

- Ochrana přírody a krajiny dle zákona č. 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů

- ostatní administrativa

Výhodou:

- Praxe v oboru energetik, správa staveb nebo dotační management

- ZOS v oblasti veřejné správy

- Praxe v oboru veřejné správy – řešení přenesené působnosti dle zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, ve znění pozdějších předpisů, zákona č. 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů a zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, ve znění pozdějších předpisů

- Zkušenost s dotačním managementem

Na uvedeném pracovním místě proběhne výběrové řízení – přihlášky podávat do 30.4.2024 do 12,00 (zasílat na adresu OÚ Česká Ves nebo osobně, případně datovou schránkou: dy5aqbf v zalepené obálce. Obálku označit: Výběrové řízení - odborný referent

Náležitosti přihlášky:

- přihláška ( základní osobní údaje, kontakt, datum a podpis)

- strukturovaný profesní životopis

- originál nebo ověřená kopie výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíců

- kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

- osvědčení o absolvovaných kurzech a školeních

Pracoviště: Česká Ves, Česká Ves
Datum nástupu: 01.07.2024
Mzda: 24 100 - 31 820 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓