Informace o pracovním místě

Obsazujeme nově vzniklou pozici v naší společnosti.

Zabýváme se zakázkovou výrobou kuchyní a nábytku na míru, jsme společnost se skvělým hodnocením a výbornou pověstí. Na Seznamu o nás říkají že jsme "nejlepší firma v kraji", to si můžete jednoduše dohledat. Spolupracujeme se státními institucemi v rámci dlouhodobých kontraktů, také na mnoho developerských projektech a nejvíce samozřejmě pro koncové klienty.

Hledáme proto někoho se stejným zápalem pro práci jako máme my, hledáme někoho schopného a soběstačného se všeobecným přehledem. Někoho kdo samostatně něco udělá anebo vymyslí, i když mu to někdo jiný nenaplánuje od A po Z. Nelpíme na vysokoškolském vzdělání, jak na chuti pracovat a rozvíjet sebe a naší společnost ve skvělém prostředí.

Nový administrativní pracovník by měl mít na práci vystavování faktur, vyplňování dokumentů například pro veřejné zakázky, archivaci faktur a předávání podkladů k účetní, komunikaci s účetní ohledně personální agendy, případnou správu objednávek v e-shopu a předávání podkladů napříč pracovníky. Uplatníme také zkušené uchazeče s vedením lidí, organizací zakázek a zkušenosti s řemeslných oborů, dokážeme takové zkušenosti ocenit.

Požadujeme

- zkušenosti s fakturací (základní účetní znalosti)
- pečlivost při přípravě dokumentů (vyplňování údajů, předávací protokoly, atp.)
- výbornou zdatnost v programech MS Office
- schopnost vyhledávat na internetu
- smysl pro přehlednost a cit pro detail
- empatii vůči lidem, výborné komunikační dovednosti
- schopnost si práci organizovat a nezmatkovat

Nabízíme

- skvělé pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- pružnou pracovní dobu, vždy se na všem rozumně domluvíme
- služební vozidlo dle potřeby
- občerstvení na pracovišti
- férové platové ohodnocení dle schopností
- možnost kariérního růstu
- zaměstnání ve firmě ve které to dává smysl
- různorodou pracovní náplň

Pracoviště: Na Sedlácích 1722, Šenov
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 28 000 - 35 000 Kč/měs.
Počet míst: 1
Úvazek: Plný, Zkrácený
Vhodné i pro: Absolventi
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: ENPF s.r.o.
Zadavatel: David Damek
Lokalita: Šenov
ENPF s.r.o.

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓