Elektronik

Pro našeho významného klienta, který je největším světovým výrobcem kol pro vozidla všech typů, aktuálně hledáme:

ELEKTRONIK

PRO ODDĚLENÍ VÝROBY ZÁVODU AUTOKOLA A ALUKOLA

Společnost dodává každé 1 z 8 vyrobených kol celosvětové produkce, na 5 kontinentech ve 12 zemích světa zaměstnává více než 10 000 lidí.

V Ostravě vyrábí hliníková a ocelová kola např. pro tyto zákazníky:

Volkswagen, Škoda, Porsche, Kia, Hyundai, BMW, Seat, Toyota. V současné době ostravský závod zaměstnává téměř 800 zaměstnanců.

Jistota stabilní práce, perspektiva do budoucna, snadná dopravní dostupnost, velmi dobré finanční ohodnocení a řada benefitů - to vše klienta řadí k významným průmyslovým zaměstnavatelům Moravskoslezského kraje.

Náplň práce:

oprava, montáž, výroba a údržba elektronického zařízení
odstraňování poruch
Generální a střední opravy
Příprava (oprava) ND
Požadavky z výroby

Požadujeme

Středoškolské vzdělání
předpoklad praxe: 6 let
zkušenosti s prací na PC
§6 - osoba znalá
Ochota pracovat v třísměnném provozu (R-N-O)
Dobrá fyzická kondice, manuální zručnost

Nabízíme

Práci na hlavní pracovní poměr
Jistotu stabilní práce v mezinárodní společnosti
Plat nad průměrem regionu (měsíční prémie, docházkový bonus, příplatky, vánoční odměna, odměna na zotavenou)
Výbornou dopravní dostupnost v Ostravě (Vlak, autobus, MHD)
25 dní dovolené, širokou škálu benefitů, závodní dotované stravování
Příspěvek na penz. připojištění
Kartu Multi Sport
Zaškolení, další profesní vzdělávání, vstřícné jednání
15 000 Kč NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK

Pracoviště: Vratimovská 707, Ostrava
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 45 000 - 50 000 Kč/měs.
Počet míst: 5
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: Pragolematik s.r.o.
Zadavatel: Marcela Kubicová
Lokalita: Ostrava
Pragolematik s.r.o.
Ukázat na mapě

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓