Strukturovaný životopis zasílejte nebo osobně doručte v pracovní dny od 8:00 hod. do 16:30 hod. do 5.5.2024 na adresu: Vzájemné soužití o.p.s., Bieblova 404/8, 702 00 Ostrava. Obálku označte heslem "Výběrové řízení - Tým Hnízdo - Čiriklano Kher" nebo elektronicky na:

Pěstounská péče - Tým Hnízdo - Čiriklano Kher

Požadujeme:

- způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost

- kvalifikační předpoklady - vzdělání podle § 109 a § 110 zákona č.108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění (vyšší odborné, vysokoškolské nebo absolvování akreditovaného kurzu v oboru sociální práce nebo v příbuzném směru - dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách)

- odborná způsobilost pro účely poskytování sociálně-právní ochrany pověřenými osobami podle § 49 a) zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně právní ochraně dětí, v platném znění

- osobnostní předpoklady - orientace v zákoně č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění a v zákoně 359/1999 Sb., o sociálně právní ochraně dětí, v platném znění. - základní orientace ve Standardech kvality sociálních služeb a osob pověřených k výkonu sociálně právní ochrany,

- dobré komunikační schopnosti, fyzická zdatnost pro práci v terénu,

- vysoké pracovní nasazení, flexibilita, schopnost týmové spolupráce, schopnost zvládat náročné životní situace spojené s výkonem povolání

Výhodou je:

- předchozí zkušenost s výkonem agendy pěstounské péče (doprovázející organizace)

- předchozí zkušenost z přímé práce s klienty

- znalost problematiky ohrožených rodin, které se nachází v obtížené sociální situaci

Nabízíme:

- práci v romsko-neromském pracovním týmu

- osobní rozvoj

- možnost dalšího vzdělávání

Náplň práce:

- přímá práce s uživateli (poskytování odborného sociálního poradenství)

- spolupráce s dalšími institucemi a organizacemi v rámci své práce

- vedení dokumentace práce zpracování a aktualizace standardů kvality sociálních služeb

- spolupráce na zajištění finančních prostředků

- analytická a koncepční činnost, podíl na propagaci služby

- depistážní činnost, mapování situace v prostředí

- opatření v oblasti prevence - osvětová a přednáškovou činnost

- aktivity ve prospěch vlastního profesního rozvoje

Pracoviště: Ostrava, Ostrava
Datum nástupu: 01.06.2024
Mzda: 29 620 - 32 820 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓