Informace o pracovním místě

Životopis s průvodním dopisem laskavě zašlete na e-mail:

Pracovní náplň:

Seřizování a obsluha CNC soustruhů HAAS podle dokumentace v sériové výrobě

Očekáváme:

- Praxi v samostatné obsluze a seřizování CNC soustruhu min. 2 roky, Y osy výhodou

- Základní znalost sytému HAAS nebo FANUC případně ISO programování

- Schopnost samostatné práce, čtení výkresů, práce s dokumentací,

- Manuální zručnost a pečlivost

- Měření běžnými měřidly - posuvné měřidlo, mikrometr, dutinoměr

- Zkušenosti se sériovou nebo hromadnou výrobou (200 - 10 000 ks)

- Schopnost předávat seřízené stroje operátorům

- Odpovídající zdravotní stav

Nabízíme:

- Hlavní pracovní poměr

- Práci s nejmodernější technologií

- Pestrou a rozmanitou práci na sériových zakázkách, výroba se opakuje

- Ohodnocení odpovídající znalostem a výsledkům práce

- Výkonové bonusy ze zakázek

- Stabilitu a dostatek práce

- Stravné

- Věrnostní bonus

- Příspěvek na penzijní spoření

- Možnost profesního růstu

Pracoviště: Ostrava, Ostrava
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 40 000 - 60 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓