VYHRAZENO pro OZZ, OZP. První kontakt telefonicky v pracovní dny 9:00 - 15:00 hodin nebo e-mailem. Tel.:, e-mail:

Požadujeme:

- ukončené středoškolské vzdělání s maturitou

- příjemnou, milou a pozitivní osobnost

- zdravý selský rozum a schopnost samostatného rozhodování

- systematičnost a důslednost

- schopnost zvládat stres

- hledání způsobu, jak dotáhnout věci do konce, ne důvody, proč to nejde

- umění komunikovat s lidmi, vnímat je, poradit si a vyřešit situaci třeba i problematickou

- viditelný zájem o práci a schopnost držet krok

- praxe je výhodou, ne podmínkou. Počítáme s kompletním zaučením.

Náplň práce:

- komunikace s obchodníky

- práce s interním systémem

- příprava a odesílání balíků a palet v různých aplikacích přepravních společností

- péče o příchozí klienty

- starost o chod kanceláře obchodního oddělení

- po zaučení samostatné řešení jednoduchých obchodních případů

- občasné cesty za účelem nákupu nebo vyřízení zakázek

Nabízíme:

- práci od pondělí do pátku, nejpozději do 15.30, o víkendech odpočíváme, možnost práce na zkrácený pracovní úvazek

- příjemné a přátelské prostředí v týmu, který si pomáhá

- sick days

- firemní notebook a telefon

NÁSTUP IHNED

Pracoviště: Ostrava, Ostrava
Datum nástupu: 01.04.2024
Mzda: 15 000 Kč/měs.
Počet míst: 1
Úvazek: Zkrácený
Min. vzdělání: Středoškolské

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓