Informace o pracovním místě

1. kontakt TELEFONICKY, E-MAILEM. Tel.:, e-mail:

Staňte se součástí týmu RSBP spol. s r.o.! Jsme ostravská společnost, která se specializuje na výbuchovou a požární ochranu průmyslových provozů nejen v Česku, ale i napříč celým světem. Našimi produkty pomáháme zajistit bezpečnost pro společnosti i jejich zaměstnance. Součástí našeho portfolia českých zákazníků jsou společnosti ČEZ, Nestlé, Philip Morris a mnoho dalších.
Aktuálně hledáme nového kolegu na pozici servisního technika. Pozice je ideální pro ty, kteří se chtějí podílet na zajímavých projektech při montáži a servisováni průmyslové bezpečnosti. I přesto, že společnost RSBP spol., s r.o. sídlí v Ostravě, není pro nás podmínkou, abyste pocházeli z jejího okolí. Pro práci servisního technika budete potřebovat řidičský průkaz sk. B, osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb., min. §6 a chuť samostatně pracovat. Ostatní činnosti, které budete při práci vykonávat, Vás rádi naučíme.
Jestliže Vás baví rozmanitost, nebojíte se manuální práce a máte chuť pracovat na projektech s mezinárodním přesahem, neváhejte nás kontaktovat. Nabízíme zajímavé pracovní prostředí, možnost profesního rozvoje a účast na unikátních projektech, které mění průmyslový svět. Přidejte se k nám a buďte součástí týmu, který chrání průmyslové provozy před výbuchy a požáry po celém světě.

Náplň práce:
- provádět inspekční činnost, diagnostiku,
- montáž nových zařízení a jejich revize,
- pravidelný servis našich zakázek,
- koordinace realizace zakázek,
- práce po celé ČR.

Požadujeme:
- požadovaná praxe 1 rok,
- SŠ/vyučen v oboru elektro,
- osvědčení dle vyhl. 50/1978 Sb., minimálně § 6 - podmínkou,
- uživatelská znalost PC,
- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič.

Nabízíme:
- práci na tuzemských i zahraničních projektech,
- zázemí stabilní a stále se rozvíjející firmy s více než 30letou tradicí,
- teambuildingové akce pro zaměstnance,
- služební telefon, automobil, notebook, odborná školení,
- příspěvek na penzijní připojištění,
- zajímavé platové ohodnocení - po zaškolení 45 000 - 55 000 Kč.

Nástup IHNED. Vhodné i pro absolventy.

Pracoviště: Ostrava, Ostrava
Datum nástupu: 01.04.2024
Mzda: 40 000 - 45 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓