1. kontakt E-MAILEM, TELEFONICKY. Prosíme NECHODIT na pobočku. První kontakt je nutný telefonicky v Po-Pá v době 9:00 - 16:00 h. na č.. Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail:
Požadujeme: věk nad 18 let, doložení výpisu z RT, základní znalost práce na PC, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, schopnost objektivně vyhodnotit a vyřešit mimořádnou situaci (krádeže). Nutný certifikát Strážný nebo Detektiv a minimálně 2 roky praxe v pozici Ostraha prodejny. Nástup možný IHNED.

Náplň práce: strážní a pochůzková činnost, práce s kamerovým systémem, zajištění ostrahy a ochrany osob a majetku, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost

Nabízíme: práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP na dobu určitou s možností prodloužení, odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti a za vyřešení mimořádných situací. Možnost plánování směn po dohodě s manažerem prodejny a stejně možnost čerpání zálohy na mzdu

Pracoviště: Ostrava, Ostrava
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 23 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓