1. kontakt e-mailem. Písemné přihlášky včetně strukturovaného životopisu zašlete na:
Požadavky: vzdělání SŠ nebo odborné vyučení s maturitou (obor oděvní/oděvního návrhářství), pracovitost, manuální zručnost, spolehlivost, znalost základů konstrukce střihů. Výhodou: praxe v oboru, znalost technologie zpracování nejrůznějších materiálů, znalost AJ vítána

Náplň práce: zhotovování nejnáročnějších střihů s ohledem na různé druhy materiálů dle pokynů výtvarníka, samostatné zhotovování nejnáročnějších prototypů a modelů scénických kostýmů podle návrhů výtvarníka, aranžování kostýmních prvků, komunikace s výtvarníkem, účast na zkouškách v prostorách divadla

Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, 5 týdnů dovolené, atraktivní divadelní prostředí, netradiční a činorodá práce, nadstandardně vybavená krejčovská dílna, příjemný kolektiv

Pracoviště: Ostrava, Ostrava
Datum nástupu: 01.09.2024
Mzda: 20 000 - 27 260 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.