Informace o pracovním místě

Kontakt e-mailem, osobně na adrese pracoviště.

Společnost SATJAM, s.r.o., jednička na trhu a dynamicky se rozvíjející firma v oblasti výroby a prodeje ocelových střešních systémů, trapézových plechů a ostatních systémů pro stavebnictví hledá nového kolegu na pozici OBSLUHA VÝROBNÍ LINKY.

Náplň práce:
- obsluha automatizované linky na výrobu střešních krytin a doplňků.

Požadujeme:
- střední odborné vzdělání s výučním listem,
- praxe v oblasti obsluhy výrobní linky alespoň 5 let,
- samostatnost, zodpovědnost, loajálnost,
- dobrá pracovní morálka.

Nabízíme:
- zázemí zavedené společnosti,
- perspektivní a samostatnou práci,
- odborné zaškolení,
- dobré finanční ohodnocení zohledňující výkonnost zaměstnance,
- 25 dní dovolené,
- příspěvek na penzijní připojištění,
- stravenkový paušál v hodnotě 100,- Kč/den,
- sleva na firemní produkty,
- firemní akce.

Pracoviště: Ostrava, Ostrava
Datum nástupu: 01.03.2024
Mzda: 30 000 Kč/měs.
Počet míst: 3
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓