1. kontakt telefonicky v Po-Pá v době od 8:00 do 14:00 hodin, e-mailem, osobně na personálním oddělení v Po, Út a ČT v době od 8:00 do 09:00 hodin. tel.:, e-mail:
Požadavky: praxe v oboru 5 let. Výborná znalost MS Excel (kontingenční tabulky). Znalost IS KARAT výhodou (není nutnou podmínkou). Znalost AJ výhodou, Pozitivní přístup, nadšení pro práci. Ochota vzdělávat se a učit se novým věcem.

Náplň práce: Plánuje, organizuje a vede veškerou personální činnost ve společnosti. Tvoří a eviduje všechny pracovně-právní písemností a dokumenty. Komunikace s jednotlivými útvary a vedením společnosti. Organizuje nábor, přijímání a propouštění zaměstnanců. Stará se o odměňování a hodnocení zaměstnanců. Spolupracuje se mzdovým oddělením. Zajišťuje školení zaměstnanců a jiné vzdělávací aktivity vedoucí ke zvýšení kvalifikace zaměstnanců.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění a navýšení základní výměry dovolené o 5 dnů po 1 roce odpracování; stravenky, příspěvky při pracovních a životních výročích.

Pracoviště: Ostrava, Ostrava
Datum nástupu: 01.04.2024
Mzda: 33 800 - 40 800 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓