Informace o pracovním místě

Životopis, spolu s průvodním dopisem zasílejte na e-mail:

Do e-mailu prosím uveďte přesný název pozice "Pracovník pro prodej letenek".

Pozice vhodná i pro OZP. Jste-li uchazeč OZP, uveďte prosím v e-mailu druh omezení.

Pracovní náplň:

prodej letenek a doplňkových cestovních služeb (ubytování, pronájem aut, pojištění atd.)

vytváření rezervací a vystavování letenek dle požadavků klientů

práce v rezervačních systémech GDS, leteckých společností, hotelů atd.

zpracovávání běžné prodejní administrativy

obsluha klientů v kanceláři, telefonicky a e-mailem

komplexní péče o klienty

Požadujeme:

znalost rezervačního systému Amadeus nebo Galileo

příjemné, profesionální a efektivní jednání s klientem

zodpovědnost, flexibilitu, odolnost vůči stresu

znalost angličtiny

ochotu vzdělávat se

praxe v prodeji cestovních služeb výhodou

Nabízíme:

zajímavou a dlouhodobě perspektivní práci v české firmě

zaškolení pro práci s daným segmentem zákazníka

nástupní plat 25 000 Kč + odměny

slevy na produkty společnosti (jízdenky, letenky, dovolená a další)

agentské letenky

pracoviště v Ostravě

nástup dle dohody

Pracoviště: Ostrava, Ostrava
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 30 000 - 45 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!