VYHRAZENO pro OZZ, OZP. První kontakt E-MAILEM, TELEFONICKY. Tel.:, e-mail:
Požadujeme: čistý trestní rejstřík, certifikát strážný (výhodou), nikoli podmínkou; komunikační schopnosti, základní znalost práce na počítači, důslednost, flexibilnost, vstřícnost, loajalita, nástup IHNED

Náplň práce:
- Krátká a fyzicky nenáročná obchůzková činnost
- Jednoduchá písemná evidence návštěv
- Podávání informací klientům
- Spojování telefonních hovorů
- Sledování obrazu kamerového systému
- Obsluha zabezpečovacího a požárního systému

Pracovní doba:
- Práce rozložena na ranní a noční směny dle rozpisu
- Práce na zkrácený úvazek

Nabízíme:
- Mzdové ohodnocení od 120 Kč do 135 Kč/hod.
- Výplata mzdy v pevných termínech na účet nebo složenkou
- Po zapracování možnost prodloužení smlouvy
- Zázemí stabilní a specializované firmy
- Možnost profesního růstu
- Individuální a lidský přístup ke každému zaměstnanci

Pracoviště: Ostrava, Ostrava
Datum nástupu: 01.03.2024
Mzda: 17 000 - 19 000 Kč/měs.
Počet míst: 1
Úvazek: Zkrácený
Min. vzdělání: Základní

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.