1. kontakt telefonicky v době 7:00-14:00 hodin, e-mailem. Tel.:, e-mail:
Požadavky: min. SŠ vzdělání v oboru stavebnictví; znalost MS Office; komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost, schopnost řešit se subdodavateli případné neshody; ŘP sk. B - aktivní řidič; ochota učit se novým věcem; ochota k týmové práci; pečlivost při práci s čísly a dokumenty

Náplň práce:
zpracování požadovaných dokumentů
zajišťování a výběr nejvhodnějších subdodavatelů k vyhraným zakázkám
komunikace se subdodavateli, dodavateli, investory
kontrola a posuzování projektové dokumentace
příprava podkladů k fakturacím
spolupráce se stavbyvedoucím a rozpočtářem

Benefity: zázemí stabilní společnosti, bonusový systém, stravenky, služební mobil (notebook), služební automobil, platové hodnocení v závislosti na zkušenostech (růst po zapracování), účast na firemních neformálních akcích, možnost dalšího vzdělávání (kurzy, školení)

Pracovní smlouva na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou.

Pracoviště: Ostrava, Ostrava
Datum nástupu: 01.02.2024
Mzda: 30 000 - 40 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.