1. kontakt telefonicky v době 8:00-14:00 hodin, e-mailem. Tel.:, e-mail:
Požadavky: minimálně SŠ vzdělání v oboru stavebnictví, praxi na pozici stavbyvedoucího, znalost MS Office, komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost, schopnost řešit případné neshody, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, schopnost řídit pracovní tým

Náplň práce:
řízení svěřeného projektu
dohled na dodržování harmonogramu a rozpočtu stavby
vedení stavebního deníku + odpovídající legislativa
zodpovědnost za dodržování předpisů BOZP a PO
organizace týmu pracovníků

Benefity: zázemí stabilní společnosti, roční bonusy, stravenky, služební mobil (notebook), služební automobil, platové ohodnocení v závislosti na zkušenostech (růst po zapracování), účast na firemních neformálních akcích, možnost dalšího vzdělávání (kurzy, školení)

Pracoviště: Ostrava, Ostrava
Datum nástupu: 02.01.2024
Mzda: 35 000 - 45 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.