Informace o pracovním místě

1. kontakt E-MAILEM:

Vhodné i pro OZZ

Náplň práce:
- odborné sociální poradenství s cílovou skupinou: osoby závislé na návykových látkách, osoby s nelátkovými závislostmi a osoby ohrožené závislostí.

Požadujeme:
- minimálně vyšší odborné vzdělání pro výkon povolání sociálního pracovníka dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách
- trestní bezúhonnost
- orientaci v sociální oblasti a znalost adiktologické problematiky
- výborné komunikační dovednosti, aktivní přístup, psychickou odolnost, samostatnost a schopnost pracovat v týmu
- další vzdělávání poradenských dovedností nebo započatý či již ukončený terapeutický výcvik výhodou
- ŘP skupiny B výhodou.

Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr na plný úvazek na dobu určitou od 1.2.2024
- 11,5 hodinové směny nebo možnost směnného provozu ranní/odpolední
- mzdové podmínky dle interních mzdových tabulek
- 5 týdnů dovolené, 4 dny zdravotního volna
- příspěvek na stravování
- podporu v dalším vzdělávání

Pracoviště: Ostrava, Ostrava
Datum nástupu: 01.02.2024
Mzda: 22 500 - 37 000 Kč/měs.
Počet míst: 3
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓