1. kontakt POUZE e-mailem. Strukturovaný životopis zašlete na:

Náplň:
- zámečnická výroba ve strojírenství
- kompletace menších sestav až celých výrobků (průmyslových kotlů na biomasu 40-500kW)
- příprava výroby v sídle firmy
- zámečnické práce (broušení, příprava opláštění pro lakovnu)

Požadujeme:
- vyučení v technickém oboru (zámečník, strojní zámečník, mechanik)
- flexibilita,
- loajalita,
- manuální zručnost, technické myšlení
- dobrý zdravotní stav
- řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:
- pracovní doba od 06:00 - 14:30 (bude upřesněno u pracovního pohovoru)
- pracovní poměr nejprve na dobu určitou, s možností změny na dobu neurčitou
- nástupní plat odpovídající zkušenostem a dovednostem, s možností růstu
- dlouhodobou spolupráci
- stravenkový paušál

Nástup ihned
Vhodné i pro absolventy.

Pracoviště: Ostrava, Ostrava
Datum nástupu: 01.02.2024
Mzda: 26 000 - 32 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓