Informace o pracovním místě

21521 Inženýři elektronici ve výzkumu a vývoji

ZamK

Kontakt telefonicky Po-Pá 8-15 hod. na č., e-mailem osobně po předchozí domluvě.

Náplň práce:

Vývoj hardwaru pro embedded systémy v oblasti automotive (řídicí jednotky LED světlometů / elektronika zadních lamp), ANALOG a DIGITAL design,řízení a kontrola tvorby layoutu desek plošných spojů, podpora testování a zpracování vývojové dokumentace.

Požadavky na praxi a zkušenosti:

Komunikat znalost AJ výhodou, zkušenost s návrhem obvodového řešení, testováním elektroniky a návrhem layoutu desek plošných spojů velkou výhodou.

Pružná pracovní doba s pevným základem 9:00 - 14:00 hod.

Kvalifikační požadavky:

Základní zkušenosti s elektromagnetickou kompatibilitou - EMC, samostatnost i schopnost týmové práce, flexibilita.

Kategorizace práce dle rizikovosti pro zdraví zaměstnance:

Řidič referent.

Zaměstnanecké výhody:

Pružná pracovní doba, možnost distančního výkonu práce ("home-office"), cafeteria Benefit Plus, Multisport karta, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a další.

Pracoviště: Ostrava, Ostrava
Datum nástupu: 18.07.2022
Mzda: 35 000 - 45 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Sdílejte pracovní nabídku...