1. kontakt: V případě zájmu kontaktujte tajemnici úřadu na čísle: nebo na mail: nebo vedoucího odboru hospodářské správy a veřejných zakázek pana Romana Mihulu na čísle, email:

HLEDÁME ZÁJEMCE O PRÁCI v ÚDRŽBĚ.

Statutární město Ostrava, městský obvod Polanka nad Odrou, hledáme motivovaného, pečlivého a manuálně zručného člověka, který posílí náš tým v oblasti technické údržby.

Požadavky: řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Hlavní náplň práce:

- údržba veřejné zeleně (sečení, zahradnické práce)

- úklid veřejných prostranství

- obsluha a běžný servis komunální techniky

- zjišťování a lokalizace závad a jejich odstraňování

- součinnost při řešení mimořádných událostí

- zimní údržba chodníků a veřejných prostranství

- příprava kulturních a společenských akcí

Jak si představujeme novou posilu?

- Řidičský průkaz sk. "B" - aktivní řidič

- Manuální zručnost na veškeré technické práce

- Proaktivní a zodpovědný přístup

- Dobrá fyzická kondice

- Dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování

Co Vám můžeme nabídnout?

- adekvátní zázemí solidního zaměstnavatele

- platové zařazení (4. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. ve znění nařízení vlády č. 264/2022 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě – výše platu dle pracovních zkušeností)

- možnost postupného přiznání osobního příplatku

- pracovní smlouva na plný úvazek

- pravidelnou pracovní dobu (jaro- léto 6 – 14:30 hod.) (podzim - zima 7 – 15:30)

- pravidelný měsíční příjem

- stravenky v hodnotě 100 kč

- příspěvek na penzijní pojištění

Pracoviště: Ostrava, Ostrava
Datum nástupu: 01.12.2023
Mzda: 18 900 - 27 260 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓