Hledáme programátora, který bude zapálený pro svoji práci a bude ochotný se učit a nabírat zkušenosti. Nezáleží nám na tom, jestli je tvoje vzdělání inženýr, bakalář, nebo máš jen základní školu. Jde nám o to, co umíš a jak rychle se zvládáš učit nové věci. A taky že máš potřebné zkušenosti na pozici seniora.

Zabýváme se vývojem aplikací a webů. Ohledně vývoje potřebujeme lidi, kteří jsou v rámci PHP schopni pracovat s frameworky jako Laravel, který u nás využíváme nejvíce. Dále taky potřebujeme programátorskou znalost MySQL a JavaScriptu.

Náplň práce
Vývoj nových aplikací a webu, jak pro interní klienty, tak především pro zákazníky z řad malých a velkých společností
Max. 1 času zabírá support
Komunikace s klienty

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
Znalost PHP (framework Laravel), MySQL a JavaScript (Vue.js)
Výhodou je znalost Nuxt, MongoDb a GraphQL

Co vám můžeme nabídnout
Moderní technické zázemí – dva monitory, notebook
Různorodou a zajímavou práci pro malé i velké klienty
Kurzy angličtiny v pracovní době
Zázemí stabilní firmy s pohodovým kolektivem a firemními akcemi
Platové ohodnocení závislé na zkušenostech, po zapracování možnost zvýšení
Pravidelné teambuildingy, sportovní akce, grilovačky, chaty
Vzdělávací akce – semináře, školení, workshopy atp.

Informace o pozici:
Místo pracoviště: Nerudova 653/40, Ostrava – Vítkovice
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Mzda: 35 000 – 50 000 Kč/měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné

Kontaktní e-mail:

Pracoviště: Ostrava, Ostrava
Datum nástupu: 02.01.2024
Mzda: 35 000 - 50 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓