Informace o pracovním místě

1. kontakt e-mailem:

Tel.:

Náplň práce:

Lektor MZDOVÉHO ÚČETNICTVÍ pro osoby evidované na ÚP. Výuka PO-PÁ, nepravidelně, od 8:00 do 13:00 hod.

Požadujeme:

Písemný doklad o dosaženém vzdělání pro doložení minimálně středoškolského vzdělání s maturitou. Strukturovaný životopis (vlastnoručně podepsaný) pro doložení praxe v lektorské činnosti v minimálním rozsahu 3 let u středoškolského vzdělání lektora a 1 roku u vysokoškolského vzdělání lektora.

Lektor ÚČETNICTVÍ A DAŇOVÉ EVIDENCE pro osoby evidované na ÚP. Výuka PO-PÁ, nepravidelně, od 8:00 do 13:00 hod.

Požadujeme:

Lektor OBSLUHY OSOBNÍHO POČÍTAČE pro osoby evidované na ÚP. Výuka PO-PÁ, nepravidelně, od 8:00 do 13:00 hod.

Požadujeme:

Lektor ZÁKLADŮ PODNIKÁNÍ pro osoby evidované na ÚP. Výuka PO-PÁ, nepravidelně, od 8:00 do 13:00 hod.

Požadujeme:

DPP, DPČ na max. 30 hodin týdně

V případě zajištění více školení (např. účetnictví + obsluha PC, nebo více typů počítačových kurzů) a projevení dobrých komunikačních a organizačních schopností nabízíme po zapracování i pracovní poměr na plný úvazek jedné osobě (Ostrava).

Vhodné i pro absolventy

Pracoviště: Ostrava, Ostrava
Datum nástupu: 02.01.2024
Mzda: 200 - 330 Kč/hod.
Počet míst: 6
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)