Informace o pracovním místě

Kontakt e-mailem:

Náplň práce:

- Zpracování projektové dokumentace pro územní a stavební řízení

- Vypracování projektové dokumentace pro provádění stavby

- Koordinace zpracovatelů jednotlivých částí projektu

- Jednání s orgány státní správy a soukromými subjekty

- Komunikace s klienty

- Kompletace projektu

- Poskytování technických konzultací klientům a občasné kontroly na stavbách

Co od Vás očekáváme:

- vysokoškolské nebo univerzitní stavebního zaměření, vhodné pro absolventy

- znalost práce na PC (ArchiCAD prioritní program, software pro stavební fyziku výhodou)

- rutinní ovládání MS OFFICE (Word, Excel, Outlook)

- schopnost samostatné činnosti, spolehlivost, iniciativu

- ochotu dále se vzdělávat

- řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

Co Vám nabízíme:

- práce v kolektivu stabilní společnosti s rozvíjející se divizí

- finanční ohodnocení odpovídající znalostem a pracovnímu nasazení.

- mzda 30 000 - 35 000 Kč + osobní ohodnocení dle výkonu

- možnost dalšího rozvoje – vzdělávací kurzy, školení

- flexibilní začátek/konec pracovní doby

- možnost občasné práce z domova

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, mobilní telefon

Pracoviště: Ostrava, Ostrava
Datum nástupu: 01.02.2024
Mzda: 30 000 - 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓