„Ideální práce ve Vašem městě“

graf-profil
Řidič VZV/Skladník – Ostrava Hrabová – 100 Kč/hod.
Informace

Pro našeho významného globálně orientovaného klienta zabývajícího se výrobou brzdových systémů a tlumičů hledáme šikovné kandidáty na pozici řidičů VZV.

Náplň práce:
- zabezpečení manipulace s materiálem pro výrobu
- vykládka materiálu z kamionu
- příjem materiálu na sklad
- příprava zakázek k expedici, expedice zakázek
- zabezpečení obsluhy manipulační techniky – práce s vysokozdvižným vozíkem a retrakem

Co od Vás očekáváme
- Střední odborné vzdělání s výučním listem
- Oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku (platný europrůkaz nutností!)
- Oprávnění k obsluze zdvihacího zařízení výhodou
- Práce ve čtyřsměnném provoze
- Samostatnost, rozhodnost
Co Vám nabízíme
- stabilní zaměstnání na HPP
- nástup IHNED
- nástupní základní mzda 95 Kč/hod, po 3 měsících navýšení na 100 Kč/hod.
- Zajímavé finanční ohodnocení – nadstandardní příplatky a bonusy
- Zaškolení
- Příspěvek na stravování
- Příspěvek na dopravu nad 20 km
- pracoviště Ostrava Hrabová

KONTAKT:
V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu tereza.navrkalova@adecco.com nebo volejte na tel: kontaktovat telefonicky >> . Výběrové řízení právě probíhá.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html
Datum nástupu:
Ihned
Mzda:
Dle dohody
Počet míst:
5
Úvazek:
Plný
Minimální vzdělání:
Vyučen
Inzerent:
Agentura
Firma:
Lokalita:
Ostrava
ID inzerátu: 2109208    Zobrazeno: 116 x    06.01.2017

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓