„Ideální práce ve Vašem městě“

Asistenta Prodeje (Slevy na výrobky; možno profesního růstu)

firma: OTCF Czech Republic s.r.o.>>

Pokud hledáte výzvy, rádi prodáváte, zákazníci jsou pro Vás důležití, můžete budovat profesní vztahy se zákazníky, tato práce je pro Vás.

Jako Asistent Prodeje ve společnosti 4F budete mít příležitost k propagaci známé polské značky na českém trhu.

Je to také na Vás, jak bude náš budoucí vývoj vypadat.

Náplň práce:
• zákaznický servis v souladu se standardy společnosti
• budování dlouhodobých vztahů se zákazníky
• péče o image prodejny 4F

Můžete se stát součástí týmu, který nám pomůže rozšířit náš byznys.

V případě zájmu nás kontaktujte přes tlačítko odpovědět

Požadujeme

• zájem o sport a módu
• praxe na obdobné pozici
• vysoké pracovní nasazení a flexibilita
• komunikační schopnosti, pozitivní a optimistický přístup
• prozákaznický přístup
• dobrá znalost AJ

Nabízíme

• možnost profesního růstu v polské společnosti
• práce v mladém a dynamickém kolektivu
• slevu na naše výrobky

DATUM NÁSTUPU: Ihned
MZDA: 17 000-20 000 Kč/...
POČET MÍST: 3
ÚVAZEK: Plný
VHODNÉ TAKÉ PRO: Absolventi
MINIMÁLNÍ VZDĚLÁNÍ: Středoškolské
FIRMA: OTCF Czech Republ...
LOKALITA: Ostrava
  • ID INZERATU: 2096405
  • VLOŽENO: 16.01.2017
  • ZOBRAZENO: 559

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)