Informace o pracovním místě

KO: Anna Adámková, tel.:, email:

Požadujeme:

- SŠ vzdělání

- Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

- Dobré organizační a komunikační schopnosti

- Samostatnost, preciznost, zodpovědnost

- Časovou flexibilitu

- Schopnost porozumět evropským nařízením a schopnost implementace na firemní podmínky.

- Anglický jazyk, úroveň alespoň B2, porozumění textu a schopnost vedení komunikace.

- Pokročilá znalost tabulkového procesoru Excel.

- Schopnost analytického a technického myšlení.

Náplň práce:

- Vedení celního řízení podle platných právních norem.

- Správu agend souvisejících s celním řízením.

- Komunikaci s Celním úřadem.

- Zodpovědnost za plnění evropského nařízení CBAM.

- Efektivní spolupráce s ostatními odděleními ve společnosti.

Pracoviště: Bolatice, Bolatice
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 28 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓