KO: Haubeltová Jana, tel.:, volejte pondělí - pátek od 8:00 do 14:00 hod. nebo osobně každé úterý a čtvrtek v době od 13:00 do 14:00 nebo pište na e-mail:

Požadujeme:

- vyučení v oboru

- praxe na obdobné pozici výhodou

- plné pracovní nasazení, pečlivost, samostatnost, odolnost vůči stresu

Náplň, práce:

- demontáž a montáž lisovacích nástrojů

- čištění a opravu LN dle příkazu nadřízeného

- vypracování tvarů, leštění a licování

- měření příslušnými měřidly,

Nabízíme:

- zaměstnání na hlavní pracovní poměr s prvním sjednáním na dobu určitou 1 rok s následným prodloužením na dobu neurčitou, případně v souladu se Zákoníkem práce, pracovní doba pondělí - až pátek, víkendy volné.

Zaměstnanecké výhody:

- 5 týdnů dovolené, 1000 Kč/bodů měsíčně jako docházkový bonus formou cafeterie Pluxee (Sodexo), příspěvek na stravování v závodní jídelně, zvýhodněné volání u mobilního operátora T - mobile, 700 Kč/měsíčně příspěvek na penzijní připojištění - vzniká po roce trvání pracovního poměru.

Pracoviště: Chuchelná, Chuchelná
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 26 000 - 45 000 Kč/měs.
Počet míst: 4
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓