Informace o pracovním místě

KO: Pavlíková Martina Ing., tel.:, e-mail:

Doručení žádostí:

Žádost o přijetí do služebního poměru příslušníka VS ČR a strukturovaný životopis přijímá oddělení personální Věznice a ÚpVZD Opava prostřednictvím poskytovatele poštovních služeb nebo elektronicky (e-mail).

Požadujeme:

- minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou

- občan ČR starší 18 let

- bezúhonnost

- zdravotní, osobnostní a fyzická způsobilost k výkonu služby

- způsobilost k právním úkonům

Nabízíme:

- finanční ohodnocení od 31.970 Kč

- cca po 6 měsících finanční ohodnocení od 34.800 Kč

- náborový příspěvek ve výši 75.000 Kč

- 6 týdnů dovolené

- délka služby 37,5 hodin týdně

- zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, penzijní připojištění, rekreaci, kulturu, sport; bezplatné využívání zaměstnanecké posilovny; využívání firemních rekreačních středisek)

Náplň služební činnosti:

Výkon strážní služby ve věznici:

- (kompletní ostraha a ochrana objektů VS ČR, zajištění bezpečnosti objektů VS ČR, kontrola vstupujících osob, eskortování vězněných osob, zajištění přepravy vězněných osob apod.)

Pracoviště: Opava, Opava
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 31 970 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓