Informace o pracovním místě

KO: Krybusová Daniela Ing., tel.:, mob.:, e-mail:
Životopis zašlete na uvedený e-mail.

POŽADUJEME:
- SOU - vyučen v oboru "zámečník" výhodou
- Znalost čtení technických výkresů
- Zkoušky ZK311, ZK135-W01 (základní CO2 + pálení)
- Jeřábnický průkaz a vazačské osvědčení výhodou
- Samostatnost a flexibilita
- Ochota pracovat ve 2 směnném provozu

NABÍZÍME:
- "NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK ve výši 40 000 Kč"
- 5 týdnů dovolené
- Dotované závodní stravování
- Příspěvek na dopravu
- Náborový příspěvek (u vybraných profesí)
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Benefitní program Benefit plus
- Motivační odměňování
- Firemní akce pro zaměstnance a rodinné příslušníky
- Vánoční dárky
- Zázemí stabilní a seriózní společnosti

NÁPLŇ PRÁCE:
- Provádí skládání svařence podle výkresové dokumentace
- Připravuje a stehuje svařence pro svářeče
- Provádí rýsování dílců pro opracování
- Provádí samostatné čtení a činnosti dle technické dokumentace
- Provádí pálení ručně a strojkem, rovnání dílců plamenem a pod lisem
MOŽNÝ NÁSTUP:
- Ihned
PŘEDPOKLÁDANÁ MZDA:
- Průměrná hrubá hodinová sazba od 200,- do 250,- Kč
NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK JE STANOVEN VE VÝŠI 30 000 Kč

Pracoviště: Opava, Opava
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 200 - 250 Kč/hod.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓