*KO: Květoňová Jana Mgr. tel.: Mob: . Životpis zašlete na e-mail:

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- Zkušenosti na obdobné pozici
- Zkušenosti s řízením VZV
- platný průkaz k řízení VZV výhodou
- Manuální zručnost
- Dobrou pracovní morálku

Zaměstnanecké výhody:
- Zajímavé mzdové podmínky, +příplatky
- Práci ve stabilní české společnosti v automobilovém průmyslu
- Možnost seberealizace a velký prostor pro uplatnění vlastních nápadů
- Pracovní poměr na dobu neurčitou IHNED po nástupu
- Prostor pro zaškolení
- Závodní stravování
- Příspěvek na penzijní a životní pojištění
- Příspěvek na stravování
- až + 6 dnů dovolené
- Příspěvek na sport, kulturu, zdraví ve výši až 24 000 ročně - Sodexho Flexipass
- Možnosti dalšího jazykového a odborného vzdělávání
- Vlastní rekreační zařízení
- Příspěvek na dětské rekreace

Co vás čeká
- Obsluha VZV
- Zavážení výroby materiálem
- Práce ve směnném provozu
Pracovní doba ranní 6:00 - 14:00, odpolední 14:00 - 22:00, noční 22:00 - 06:00 hod., pracoviště Hradec nad Moravicí.

Pracoviště: Hradec nad Moravicí, Hradec nad Mor...
Datum nástupu: 02.05.2024
Mzda: 24 000 - 26 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓