Informace o pracovním místě

z:12.4.2024

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Asistenta/Asistentky. Jsme firma s 20 letou tradicí, která se specializuje na inovativní energetická řešení, jako jsou fotovoltaické elektrárny, pískové úložiště, tepelně izolační nátěry a tepelná čerpadla.

Náplň práce:

administrativní podpora týmu

archivace dokumentů

zápisy z porad

evidence a zpracování pošty

řešení samostatných úkolů

drobný nákup kancelářských potřeb

vyřizování na úřadech

zajišťování BOZP a PO ve spolupráci s externí firmou

zajišťování revizí

vypracování předávacích protokolů ve spolupráci s technikem

Požadujeme:

min. SŠ vzdělání

znalost práce na PC MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

samostatnost, spolehlivost, pečlivost

zkušenosti v administrativní činnosti výhodou

řidičský průkaz sk. B podmínkou (aktivní řidič)

Nabízíme:

přátelské pracovní prostředí

služební notebook

5 týdnů dovolené

Pracoviště: Mošnov, Mošnov
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 30 000 - 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓