Informace o pracovním místě

z: 216.1.2024, a:6.3.2024
POUZE s INVALIDNÍM DŮCHODEM

Požadujeme :
Věk nad 18 let, trestní bezúhonnost, fyzickou zdatnost, dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe u bezpečnosti výhodou - není však podmínkou. Certifikát strážného (pokud nemáte, zajistíme).

Náplň práce:
Kontrola a evidence vjezdu automobilu.
Kontrola a evidence příchozích a odcházejících osob.
Pochůzková činnost s kontrolou areálu.

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. Nechodit na pobočku.
Kontakt telefinicky Po - Pá od 9:00 - 14:00 hod. na č.:. Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nezapomeňte přiložit platné telef. číslo a svou e-mailovou adresu.

Pracoviště: Nový Jičín, Nový Jičín
Datum nástupu: 01.03.2024
Mzda: 117 - 120 Kč/hod.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓