Informace o pracovním místě

z: 31.10.2023

Požadavky:

- Kvalifikace dle §6 vyhl. 50/78 nebo §6 NV 194/2022 Sb.

- Znalost práce s PC - Office

- Řidičský průkaz skupina B

- Znalost AJ slovem i písmem

- Ochota vzdělávat se v oboru činnosti

- Komunikativnost na technické úrovni, organizační schopnosti

Náplň práce:

- Provádění prohlídek, zkoušek a revizí elektrických zařízení

- Technické poradenství, popř. školení v oboru elektrotechniky

Požadavky na vzdělání:

- Minimálně středoškolské s maturitou v oboru Elektrotechnika, sdělovací a výpočetní technika

(vhodné i vysokoškolské (Bc. / Ing.) v oboru elektrotechniky)

Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, mobilní telefon, notebook

Kontakt: Jan Doležálek, telefonicky Po - Pá na č.:, e-mail:

Pracoviště: Nový Jičín, Nový Jičín
Datum nástupu: 01.01.2024
Mzda: 30 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓