strojírenský dělník v Kopřivnice

Pro předního výrobce autosedaček hledáme nové posily za lákavých podmínek
Jedná se o fyzicky náročnou práci.
Náplň práce:
• Výroba a montáž komponentů do automobilů prémiových značek (sedačky, elektromotory, zámkové moduly)
• Práce vhodná pro kandidáty fyzicky zdravé, nutný dobrý zdravotní stav.
• Předchozí zkušenost z automobilové výroby není potřebná
• Práce v nové, moderní výrobní hale

Požadujeme

• Pečlivost a spolehlivost, manuální zručnost
• Výhodou zkušenosti v automobilovém nebo strojírenském provozu
• Dobré pracovní návyky, nutnost plnění norem

Nabízíme

kromě měsíčního patu nabízíme docházkový bonus, výkonnostní odměny, příplatek za noční směny 20Kč/hod.,výborně placené přesčasy, příspěvek na stravování – oběd za zvýhodněnou cenu 25 – 35 Kč za odpracovanou směnu, zajistíme dopravu, popř. ubytování

Pracoviště: Průmyslový park 302, Kopřivnice
Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: 26 000 - 36 000 Kč/měs.
Počet míst: 10
Úvazek: Plný
Vhodné i pro: Absolventi
Min. vzdělání: Základní
Firma: Hofmann Wizard s.r.o.
Zadavatel: Hana Vládková
Lokalita: Kopřivnice
Zavolat: Zobrazit kontakt 702232106
Hofmann Wizard s.r.o.
Ukázat na mapě

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓