Pro naše depo v Bravanticích hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici ŘIDIČ/-KA národní kamionové přepravy s každodenním výjezdem a návratem z/do Bravantic.

NÁPLŇ PRÁCE:
řízení kamionu po ČR - denní přepravy (rozvoz a svoz) zboží, noční jízdy na překladiště a zpět
komunikace s dispečinkem a skladem
organizace administrativy k převáženému zboží
koordinace nakládky a vykládky zboží se skladem

Požadujeme

řidičský průkaz sk. C, E (profesní průkaz) s praxí + kartu do digitálního tachografu
platné psychotesty
dobrý zdravotní stav, dochvilnost, spolehlivost a časová flexibilita - možnost podřídit se požadavkům firmy
trestní bezúhonnost

Nabízíme

stabilní práci a zázemí v silné a na trhu dobře zavedené zahraniční společnosti
nástup možný ihned
jistotu stálého příjmu k 11.dne v měsíci
pravidelný pracovní režim s každodenním návratem na depo v Bravanticích
pracovní doba PO-PA
moderní vozový park
osobní přístup
firemní uniformy
pravidelné vzdělávání
firemní benefity
5 TÝDNŮ dovolené
výrazně levnější volání pro rodinu a blízké se zvýhodněným programem volání s O2
příspěvek na penzijní spoření
roční odměny

Pracoviště: Bravantice 314, Bravantice
Datum nástupu: Ihned
Mzda: Dle domluvy
Počet míst: 3
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní
Firma: Geis CZ s.r.o.
Zadavatel: Zdeňka Jančíková
Lokalita: Bílovec
Geis CZ s.r.o.

Sdílejte pracovní nabídku...