Informace o pracovním místě

z: 31.1.2024, a:18.3.2024

NPWR Composite je malá firma s rodinnou tradicí zabývající se prodejem, formátováním a obráběním elektroizolačních materiálů, plastů, dřeva, neželezných kovů, ale i tradičních kovových materiálů. Aktuálně hledáme do našeho přátelského kolektivu CNC operátora s přesahem do jednoduchého programování.

Náplň práce:
příprava pracovního procesu, seřízení funkcí stroje, upnutí a vyrovnání obrobků a nástrojů.
stanovení jednoduchých pracovních postupů, prostředků a metod
obsluha moderního CNC frézovacího centra (3-osa, 5-osa, soustruh)
kompletní výroba dle výkresové dokumentace, malé a větší série
zaměření na plasty, elektroizolační materiály, hliník, dřevo, kovy atp.
kontrola a měření hotových dílů
spolupráce s pracovníky skladu, výroby a administrativy
odpovědnost za stav a kompletnost nářadí a strojního vybavení

Odpovědnosti za:
Svěřené výrobní a kontrolní prostředky
Včasné plnění výrobních zakázek
Dodržování norem a postupů
Správnou volbu postupu práce, technologických podmínek, potřebných nástrojů a pomůcek na různých druzích CNC obráběcích strojů
Upínání nástrojů, polotovarů a obrobků

Ošetřování a údržbu strojů, nářadí, nástrojů a pomůcek
Měření a rozměrovou kontrolu vyráběných dílů.
Výrobu dílů dle konstrukčně technické dokumentace
Správnou identifikaci materiálu a zboží
Pořádek a čistotu na pracovišti
Tvorbu řídících programů

Požadujeme:
Vyučení ve strojírenském oboru
Praxi na obdobné pozici
Orientaci ve výkresové dokumentaci
Znalosti a dovednosti v oblasti měření
Základní orientaci v materiálech
Preciznost, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost a všestrannost
flexibilita

Inf: schůzka po předchozí telefonické dohodě.

Pracoviště: Bílovec, Bílovec
Datum nástupu: 18.03.2024
Mzda: 30 000 - 40 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.