Hledáme spolehlivého a zodpovědného pracovníka na pozici operátora výroby světlometů. Pokud máte zájem pracovat ve stabilním průmyslovém odvětví a máte zkušenosti s prací ve výrobě nebo se chcete naučit něco nového neváhejte a volejte nebo nám zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář.

Pracovní náplň, popis činnosti:

Manuální práce u linky

Montáž, kontrola a zajištění kvality výrobků

Dodržování výrobních postupů a bezpečnostních standardů

Požadujeme

Ochota pracovat v 3 směnném provozu

Manuální zručnost a preciznost

Spolehlivost a odpovědný přístup k práci

Schopnost pracovat v týmu i samostatně

Nabízíme

Stabilní zaměstnání v prosperující společnosti

Možnosti profesního rozvoje a školení

Motivující platové ohodnocení

Výkonnostní bonus až 3700 kč

Příspěvek na stravování 55 %

25 dní dovolené

Možnost přesčasu

Přátelské pracovní prostředí a příležitost být součástí dynamického týmu

Pracoviště: Šachetní 1540, Rychvald
Datum nástupu: 03.05.2024
Mzda: 27 500 - 30 500 Kč/měs.
Počet míst: 10
Vhodné i pro: Absolventi, Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny
Min. vzdělání: Základní
Firma: DeLu WORK s.r.o.
Zadavatel: Kateřina Markuzel
Lokalita: Rychvald
Zavolat: Zobrazit kontakt 732425078
DeLu WORK s.r.o.

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓