Řidič VZV (H) - 4x v roce super bonusy !

Pro našeho významného klienta HMCZ v Nošovicích hledáme zaměstnance na pracovní pozice řidič VZV.
Náplň práce
• vykládka a nakládka kamionu
• zaskladňování výrobního materiálu do daných lokací
• převážení svařených částí i kompletních karoserii
• navážení výrobního materiálu na výrobní linky

Požadujeme

• akceptovat třísměnný provoz
• spolehlivost
• perfektní pracovní morálka a nasazení
• praxe na VZV nutná !
• 100% zdravotní stav
• Základní znalost užívání PC

Nabízíme

• docházkový bonus 800,- Kč po zkušební době
• výkonnostní bonus 1.000,- Kč po zkušební době
• stravenkový paušál 90 Kč za odpracovaný den
• po 3 měsíční zkušební době navýšení základní mzdy
• příplatky za noční směnu 15%
• přesčas denní 40%, přesčas noční 55%
- speciální bonus za přesčas 1000,-kč
• víkend 15%+40%
• svátek 100%
• letní bonus červen a zimní bonus listopad až 50% z hrubé mzdy na základě odpracovaných dní za dané pololetí
• produkční bonus červenec 50%-62%, produkční bonus prosinec 50%-62% prosinec z hrubé mzdy na základě odpracovaných dní za dané pololetí
• speciální bonusy za přesčas

Pracoviště: Nošovice, Nošovice
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 28 900 - 33 000 Kč/měs.
Počet míst: 5
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: Pragolematik s.r.o.
Zadavatel: Marcela Kubicová
Lokalita: Karviná
Zavolat: Zobrazit kontakt 731531824
Pragolematik s.r.o.
Ukázat na mapě

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓