Hledáme spolehlivého a zodpovědného pracovníka na pozici operátora výroby výfukových systému. Pokud máte zájem pracovat ve stabilním průmyslovém odvětví a máte zkušenosti s prací ve výrobě nebo se chcete naučit něco nového neváhejte a volejte nebo nám zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář.

Pracovní náplň, popis činnosti:
Obsluha strojů a zařízení na výrobu výfukových systémů
Kontrola kvality vyrobených dílů
Dodržování výrobních postupů a bezpečnostních standardů
Údržba a čištění pracovních prostor

Požadujeme

Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
Zodpovědný přístup k práci, spolehlivost a schopnost pracovat v týmu
Manuální zručnost a preciznost

Nabízíme

Práci na plný úvazek ve stabilní společnosti
Práci v třísměnném provozu
Výkonnostní bonus
Osobní příplatek po zkušební době
Docházkový bonus
Příplatek za noční práci, o víkendech, v den svátku a za prací přesčas
Příspěvek na stravování

Pracoviště: Na Novém poli 385, Karviná
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 23 000 - 27 000 Kč/měs.
Počet míst: 3
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní
Firma: DeLu WORK s.r.o.
Zadavatel: Kateřina Markuzel
Lokalita: Karviná
Zavolat: Zobrazit kontakt 732425078
DeLu WORK s.r.o.

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓