Informace o pracovním místě

Požadujeme:

- lékaře se specializovanou způsobilostí v oboru

rehabilitační a fyzikální medicíny, licence ČLK

pro výkon funkce vedoucího lékaře nebo primáře v

oboru

Náplň práce:

- Vykonává samostatnou diagnostickou a léčebnou

činnost

- Předepisuje léčebný plán a režim

- Dodržuje indikace lázeňské léčby

- Koná lékařské pohotovostní služby

Nabízíme:

Zázemí velké a stabilní společnosti,

zajímavý systém bonusů a benefitů pro zaměstnance,

osobní ohodnocení, měsíční prémie dle vnitřního předpisů.

Benefity – 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, cenově výhodné stravování,

ambulantní lázeňská léčba, možnost ubytování, podporu dalšího odborného růstu, možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady, nástup možný ihned nebo podle dohody

Jsme akreditované zařízení pro vzdělávání lékařů v oboru RFM

Způsob kontaktu: životopis zasílat na e-mail

Pracoviště: Karviná, Karviná
Datum nástupu: 01.04.2024
Mzda: 100 000 - 150 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓