S RegioJetem jsou vlaky víc než jen doprava. Za 13 let jsme změnili hranice pro pohodlí cestujících. Přinášíme moderní cestování a nadšení do vlaků. Připojte se k nám a pomozte ukázat našim klientům cestování vlakem ve zcela novém světle.

Máte zájem o pracovní pozici, která klade důraz na poskytování vysoké úrovně služeb a péče o klienty?
Preferujete práci, která vám umožňuje být neustále v pohybu a objevovat nová místa?
Dokážete se efektivně a klidně reagovat na nečekané situace během jízdy a řešit je tak, aby byli cestující spokojení?
Umíte plynule komunikovat v češtině i polštině a angličtina pro Vás také není problém?
Pokud jste odpověděl/la ANO, máme pro Vás zajímavou pracovní pozici:

VLAKVEDOUCÍ ŹLUTÝCH VLAKŮ

Co Vás čeká?
- Intenzivní zaučení a školení: Začnete jako stevard a projdete komplexním školením a zaučením od našeho zkušeného týmu.
- Obsluha pasažérů: Po dokončení základního školení se přesunete k obsluze pasažérů ve vlacích spolu s ostatními členy posádky.
- Školení drážních předpisů: Postupně se seznámíte s drážními předpisy a standardy provozu.
- Odborná zkouška: Absolvujete odbornou zkoušku, která zahrnuje nejen finanční prémii a vyšší plat, ale také přebíráte zodpovědnost za bezpečnost a pohodlí cestujících.
- Další krok - zkoušky pro Polské dráhy: Po úspěšném dokončení základního výcviku a zkoušek pro naši společnost se vám naskytne možnost absolvovat další zkoušky pro Polské dráhy, otevírající nové možnosti v kariéře ve vlakové dopravě.

Požadujeme

Jak si představujeme vlakvedoucího?
- Nutností jsou skvělé komunikační schopnosti v češtině i polštině (zkoušky na pozici vlakvedoucí jsou v PL i CZ).
- Důležitá je také angličtina pro každodenní komunikaci s klienty.
- Zodpovědnost, časová flexibilita a ochota cestovat jsou také klíčové.
Poznámka: Vzhledem k povaze práce je vyžadováno splnění zdravotní způsobilosti osob, dle Vyhlášky č. 260/2023 Sb. Ministerstva dopravy.

Nabízíme

Nástupní místa: Havířov, Bohumín.

- Běžná mzda na pozici Vlakvedoucí včetně půlročních odměn: 45.300 Kč až 57.500 Kč plus cestovní náhrady dle trasy vlaku.
- Za složení odborné zkoušky na pozici Vlakvedoucí je vyplacena odměna ve výši 20.000 Kč.
- Mzda v prvním měsíci pro zaučení je od 25 000 Kč. Mzda na pozici stevarda včetně půlročních odměn je 40 000 Kč a více.
- Práce v turnusu - střídají se 2-4 dny práce a 2 dny volna. Při služebních cestách je zabezpečen odpočinek pro celou posádku vlaku na služebním bytu.
- 5 týdnů dovolené a mnoho dalších zajímavých zaměstnaneckých benefitů.

Pracoviště: Železničářů 1300, Havířov
Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: 45 300 - 57 500 Kč/měs.
Počet míst: 6
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: RegioJet a.s.
Zadavatel: Eva Wolná
Lokalita: Havířov
RegioJet a.s.

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.