Dopravně - spediční společnost Bilan TRANSPORT s.r.o. - Havířov, orientovaná na expresní přepravy a kusové zásilky v rámci EU a Skandinávie hledá disponenta s chutí pracovat. Životopis prosím zaslat na email:

Náplň práce:

- vytěžování plachtových dodávek do 3,5t

- komunikace s řidiči, dopravci a zákazníky

- telefonní a emailová komunikace s klienty, udržení spolupráce

- znalost CMR úmluvy, administrativa

- řešení problémů při přepravě zboží, nakládka a vykládka dle požadavků zákazníka

- práce s RAAL TRANS a mezinárodní databankou TIMOCOM

Požadujeme :

- praxe v oboru

- odolnost vůči stresu, časová flexibilita

- spolehlivost, loajálnost vůči firmě

- přesnost, důslednost

- schopnost pracovat v kolektivu, ale i samostatně

- pokročilá znalost AJ nebo NJ vítána

Nabízíme: práci v kolektivu rodinné firmy, seriózní jednání, pohodu při výkonu práce, možnost práce z domu, tel. s neomezeným voláním, dobré platové ohodnocení, stravenky

Pracoviště: Havířov, Havířov
Datum nástupu: 10.04.2024
Mzda: 24 000 - 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓