Informace o pracovním místě

Stručný popis pracovní pozice:
Komplexní zajištění činnosti vedoucího pracovníka občanskosprávního odboru, zajištění správních agend, sekretariátu vedení města, provozní správy, mezd atd.

Předpoklady:
a) fyzická osoba, která dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, ovládá jednací jazyk
b) občan ČR nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR
c) bezúhonnost (§ 4, odst. 2 zák. č. 312/2002 Sb.)
d) splnění předpokladů dle Zákona č. 451/1991 Sb., kterým se stanoví některé další předpoklady pro výkon některých funkcí ve státních orgánech a organizacích České a Slovenské Federativní Republiky, České republiky a Slovenské republiky, ve znění pozdějších předpisů. Skutečnosti uvedené v § 2 odst. 1 písm. a) a b) tohoto zákona dokládá občan osvědčením vydaným Ministerstvem vnitra ČR, skutečnosti uvedené v § 2 odst. 1 písm. d) až h) čestným prohlášením (nevztahuje se na občany narozené po 1.12.1971)

požadované vzdělání:
vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu

Požadavky na uchazeče:
- řídící, organizační a komunikační dovednosti
- praxe min. 2 roky na pozici vedoucího zaměstnance
- znalost zákona o obcích
- orientace v oblasti zadávání veřejných zakázek, správním řádu, ekonomice obce
- praxe u územního samosprávného celku vítána
- samostatnost, zodpovědnost
- časová flexibilita, přesnost a důslednost v práci
- schopnost týmové práce, analytického a koncepčního myšlení
- výborná znalost práce s PC (MS Word, MS Excel, Internet)

Upozorňujeme: Na volné pracovní místo je vyhlášeno výběrové řízení, více na www.tesin.cz
v sekci informace pro občany/volná pracovní místa.

Přihlášku s požadovanými náležitostmi a doklady je nutno doručit v uzavřené obálce označené v levém horním rohu nápisem "Výběrové řízení - vedoucí občanskosprávního odboru - NEOTEVÍRAT" do 20.05.2024 na adresu: Městský úřad Český Těšín, nám. ČSA 1/1, 737 01 Český Těšín, nebo přímo na podatelnu uvedeného úřadu do 20.05.2024, do 17:00 hod.

Pracoviště: Český Těšín, Český Těšín
Datum nástupu: 02.05.2024
Mzda: 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓