Informace o pracovním místě

TŘ a:20/2/2024 a:22/4/2024

Náplň práce:

- vykonávání svařování dle OKN (prostudování operačně kontrolní návodky)

- vyzvednutí předepsaných měřidel a kalibrů potřebných ve výrobě

- vypisování registračních karet a uvolňovacích dokumentů ve výrobě

- periodická kontrola kvality výrobků

- dodržování technologických postupů a BOZP a PO

- pravidelně se účastní na všech vzdělávacích aktivitách souvisejících se zvyšováním a udržováním kvalifikace, BOZP, PO a aktivitách souvisejících se systémem kvality a enviromentu

- plní příkazy nadřízeného.

Požadujeme:

- manuální zručnost, přesnost, samostatnost, pečlivost, fyzickou zdatnost, technickou schopnost, praxe na oddělení údržby

- zkušenost v oblasti elektroúdržby.

Výhodou:

- svářečský průkaz.

Nabízíme:

- nástup možný ihned, mzda bude upřesněna při pohovoru dle pracovních zkušeností zájemce.

Životopis zaslat na e-mailovou adresu:

Pracoviště: Třinec, Třinec
Datum nástupu: 22.04.2024
Mzda: 32 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)