Informace o pracovním místě

A11 z:24/1/2023 a:20/2/2024

Společnost PEMIT, s.r.o. je ryze česká projektová, montážní a servisní společnost s více než 20letou tradicí na trhu. Své služby v oblasti MaR od návrhu projektu, přes implementaci a následný servis poskytujeme nejvýznamnějším zákazníkům v celé České republice, řadu projektů dodáváme i do zahraničí.

ZÁKLADNÍ POPIS POZICE:

- montáž a kompletace různých zařízení (řídící systémy, elektro, MaR, rozvaděče, kabelové trasy).

KVALIFIKAČNÍ PŘEDPOKLADY:

- SOU/SOŠ/SŠ vzdělání elektrotechnické podmínkou, pozice vhodná i pro absolventy

- znalost a orientace v MaR technice

- pracovník má být schopen provádět svoji odbornou činnost na elektrických zařízeních dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb., které upravuje požadavky na odbornou způsobilost k výkonu činnosti na elektrických zařízeních a na odbornou způsobilost v elektrotechnice.

VÝHODOU:

- řidičský průkaz sk. B.

NAŠE NABÍDKA:

- zázemí silné společnosti se stabilním postavením na trhu

- možnost práce se zajímavými a moderními technologiemi

- pravidelná školení

- zdravotní volno (sick day), 13. a 14. plat, příspěvek na stravné

- odpovídající finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností.

- nástupní plat 150 Kč/hod - týdenní úvazek = 37,5 hod + osobní ohodnocení (odpovídající finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností).

KONTAKT:

- emailem.

Pracoviště: Paskov, Paskov
Datum nástupu: 20.02.2024
Mzda: 166 Kč/hod.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓