Informace o pracovním místě

z:13/5/2024
Náplň práce:
- v rámci nabízené pozice "Samostatní projektanti hospodářské úpravy lesů" Vás čeká kombinace kancelářské a terénní práce v lese
- hlavní náplní bude měření parametrů lesních porostů a hodnocení jejich stavu, kontrola plnění dotačních podmínek
- získávání dat pro posudky
- práce zahrnuje jedno i vícedenní výjezdy do terénu
- výhledově předpokládáme zařazení do týmu pro řešení nové problematiky Zákona o dřevu (EUDR)
- budete se podílet na činnosti související s hospodářskou úpravou lesa.
Požadujeme:
- vzdělání lesnického, případně přírodovědného směru (VŠ, SŠ),
- řidičský průkaz skupiny B,
- schopnost samostatné orientace v terénu,
- uživatelskou znalost práce s PC,
- předložení výpisu z RT
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
- samostatnost a flexibilitu,
- zájem o práci v lesnictví a chuť odborně se vzdělávat
- pracujeme v menším týmu, kde je nutná spolupráce všech členů, očekáváme tedy schopnost týmové práce a ochotu se učit novým věcem.
Výhodou:
- znalost zákona č. 234/2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů
- znalost zákona č. 255/2012 Sb. ve znění pozdějších předpisů
- praxi v oboru lesnictví
- vzdělání lesnického směru
- zkušenosti s GIS nástroji a GPS
- znalost anglického jazyka.
Nabízíme:
- datum nástupu 1. 9. 2024 (nebo dle domluvy
- pružnou pracovní dobu (volitelný začátek a konec pracovní doby v návaznosti na její pevnou část)
- podporu při dalším studiu a odborném růstu
- kombinaci práce v kanceláři a terénu
- jedinečnost pracovních úkolů
- velmi dobrý a přátelský kolektiv se zájmem o obor
- platové ohodnocení dle zákona č. 262/2006 Sb. a nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platném znění
- příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené na zotavenou, 3 dny zdravotního volna a další benefity.
V případě Vašeho zájmu nám prosíme zašlete Váš životopis na adresu Děkujeme.
Případné dotazy zodpoví: Marek Mlčoušek, ředitel pobočky Frýdek-Místek .

Pracoviště: Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
Datum nástupu: 01.09.2024
Mzda: 30 000 - 32 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓