Informace o pracovním místě

z:3/5/2024 a:13/5/2024
Pracovní náplň:
- řídí a plánuje denní/měsíční dispečink vozidel střediska, vozidel vlastních i externích
- zpracovává podklady pro vyúčtování dopravy na jednotlivá střediska a pro vyúčtování přepravy pro ostatní smluvní partnery
- zodpovídá za stav vozidel, strojů a zařízení a jejich veškeré pravidelné prohlídky vyplývající z jejich provozu
- zajištuje servis a plánuje reprodukci flotily
- provádí kontrolu dodržování teplotního řetězce při přepravě zboží
- provádí vyhodnocování spotřeby PHM, nákladů a vytíženost
- koordinuje vykládku a nakládku expedovaného zboží a surovin.
Požadujeme:
- SŠ vzdělání s maturitou
- praxe v dopravě výhodou, znalost pravidel vyplývající provozu dopravy, AETR
- organizační a řídící schopnosti
- samostatnou práci na PC - MS Office
- řidičský průkaz kategorie B , ŘP skupiny C výhodou
- časovou flexibilitu
- ochotu se učit novým věcem.
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu 1 roku s možností prodloužení
- stravenky, penzijní připojištění.
Kontakt telefonicky, emailem.

Pracoviště: Fryčovice, Fryčovice
Datum nástupu: 13.05.2024
Mzda: 35 000 - 40 000 Kč/měs.
Počet míst: 8
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.