Informace o pracovním místě

z:26/3/2024
Náplň práce
- nakládka a vykládka zboží z vozidel
- manipulace s břemeny až 30kg
- vychystávání a ukládání zboží
- práce se čtečkou.
Požadujeme
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti (fyzická zdatnost a zručnost)
- výhodou - ŘP sk. B, praxe v řízení vozidel
- spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, smysl pro pořádek, předložení výpisu z RT.
Nabízíme:
- různorodou a zajímavou práci v zázemí stabilní společnosti
- pohodový kolektiv
- pracovní doba pondělí až pátek 6:00-14:30 hod.
- pracovní poměr na dobu určitou s předpokladem prodloužení.
- nástup dle domluvy.
V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám na email Váš podrobný strukturovaný životopis. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 2 týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.

Pracoviště: Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 23 000 - 30 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓