Informace o pracovním místě

z:22/2/2024 a:25/3/2024

Náplň práce:

- firma je zaměřena na výrobu zahradních substrátů a prodej zahrádkářských produktů

- nakládka a překládka zeminy a kůry pro výrobu zahradních substrátů a obsluha drtiče a třídiče

- v zemědělské sezóně také odpolední a noční směny.

Požadujeme:

- zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost,

- průkaz strojníka, platné osvědčení, praxi s obsluhou stroje typu čelní nakladač

- vyhotovení průkazu při ztrátě či aktualizaci průkazu případně zajistíme.

Výhodou:

- ŘP sk. T.

Nabízíme:

- příplatky za odpolední směny, sobotní příplatky 50%, zajištěny obědy, stravenkový paušál 116 Kč na den ke mzdě, podíly na HV a motivační odměny, 25 dní dovolená, příspěvek na penzijní pojištění, nákup produktů se slevou, 3 dny zdravotní volno (sick days), firemní akce, pitný režim nadstandard, vánoční kapr, sleva tarifu mobilního operátora.

Kontakt výhradně emailem, zašlete strukturovaný životopis na mejl

Pracoviště: Žabeň, Žabeň
Datum nástupu: 25.03.2024
Mzda: 34 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.