„Ideální práce ve Vašem městě“

projektant/ka pozemních staveb

Informace o pracovním místě

A16 a:4/10/2017
Společnost INPROS F-M, s.r.o. hledá zaměstnance na pozici samostatný projektant pozemních staveb.
Náplň práce: zpracování projektové dokumentace (DUR, DSP, DPS) v programu AutoCAD, koordinace zpracovatelů jednotlivých částí projektu, inženýrská činnost.
Požadavky: SŠ, VŠ vzdělání stavební, i absolvent, znalost práce na PC (AutoCAD, Word, Excel), samostatnost, zodpovědnost, řidičský průkaz skupiny B.
Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, stabilní společnost, slušné finanční ohodnocení s motivační složkou, možnost osobnostního i profesního růstu, nástup možný ihned.
V případě zájmu kontaktujte nás na: inprosfm@inprosfm.cz
www.inprosfm.cz

ADRESA PRACOVIŠTĚ: INPROS F-M, společnost...
DATUM NÁSTUPU: 04.10.2017
MZDA: 17 000-25 000 Kč/...
POČET MÍST: 1
VHODNÉ TAKÉ PRO: Absolventi
MINIMÁLNÍ VZDĚLÁNÍ: Středoškolské
FIRMA: INPROS F-M s.r.o.
LOKALITA: Frýdek-Místek
  • ID INZERATU: 2427341
  • VLOŽENO: 10.08.2017
  • ZOBRAZENO: 113

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓